Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2015-09-22 13:29 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na koncert „Spór lata z jesienią”

Olsztyn24

Już dzisiaj (22.09), o godzinie 18.00, w sali kameralnej Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbędzie się koncert na głos i syntezatory inspirowany muzyką Antonio Vivaldiego w wykonaniu Elżbiety i Andrzeja „Andymiana” Mierzyńskich. Jest to wydarzenie kończące tegoroczną odsłonę Olsztyńskiego Lata Artystycznego.

Po ubiegłorocznej premierze „Zimy” przyszła pora na kolejne pory roku. Koncert „Spór lata z jesienią” składa się z muzycznych wędrówek po „Lecie” i „Jesieni”, ilustrowanych autorskimi kompozycjami. Całość jest materiałem premierowym. W warstwie tekstowej odbiega od opisów przyrody, a staje w obronie czystości środowiska naturalnego oraz harmonii w życiu człowieka. Obie części otwierają i zamykają cytaty Mistrza Vivaldiego.

Muzyce towarzyszy pokaz zdjęć Henryka Ciruta, Olsztyn (lato w plenerach Warmii), Anny Wojszel, Wipsowo (figury taneczne na ulicach i dachach Olsztyna) oraz przyjaciół z Chicago: Pawła Szubzdy (Chicago oraz jesienny las i ogród), Justyny Sykały-Zięba (impresja  na temat jabłek i liści) i Stanisława Kubicza (niebo, rośliny, rzeźby parkowe).
R E K L A M A
banner
Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Zapraszamy! Wstęp wolny.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl