Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-09-30 21:21 | Rozmiar tekstu: A A A

Jarocka Akademia Trzeciego Wieku zainaugurowała kolejny rok akademicki

Olsztyn24
Zespół „Kantata” JATW uświetnił inaugurację swym występem (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyła się dzisiaj (30.09) uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016 Jarockiej Akademii Trzeciego Wieku.

Uroczystość rozpoczęto utworem „Gaudeamus Igitur” w wykonaniu zespołu „Kantata”. Prezes akademii Lidia Lejszo wraz z wiceprezesem Andrzejem Postojem powitała licznie zgromadzoną publiczność, którą w dużej mierze stanowili słuchacze JATW.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również Ryszard Górecki - rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Urszula Pasławska - posłanka na Sejm, Krystyna Werner, prof. dr inż. Stefan Smoczyński, zaprzyjaźniona z akademią Grażyna Orzechowska, Aldona Bagińska - prezes Akademii Trzeciego Wieku i Czesław Wojniusz - były prezes Akademii Trzeciego Wieku, Danuta Krzywosz - prezes Warmińsko-Mazurskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, reprezentująca marszałka województwa Gustawa Marka Brzezina Elżbieta Mierzyńska oraz Monika Michniewicz, która przybyła w imieniu prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.
R E K L A M A
banner
Goście złożyli życzenia zarządowi i słuchaczom z okazji wejścia w nowy rok akademicki. W krótkich przemowach podkreślano wagę istnienia stowarzyszenia, dzięki któremu można miło spędzić czas, nawiązać nowe przyjaźnie, realizować marzenia - po prostu smakować życie.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości odbył się wykład inauguracyjny poprowadzony przez Marka Marcinkowskiego, dyrektora MOK, pt. „Sztuka i piękno”.

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl