Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-10-02 20:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Inauguracji roku oświatowo-kulturalnego CPF część druga

Olsztyn24
Koncert piosenki francuskiej „Francuska chanson française” w wykonaniu Justyny Bacz | Więcej zdjęć »
Na dwie części Centrum Polsko-Francuskie Côtes d’Armor-Warmia i Mazury w Olsztynie podzieliło tegoroczną inaugurację roku oświatowo-kulturalnego w tej instytucji kultury samorządu województwa. Nieco ponad tydzień temu (23.09) w siedzibie CPF, otwarciem wystawy fotografii Ewy Kozłowskiej rozpoczęto część „oświatową” roku, dzisiaj w Kamienicy Naujacka MOK wystartowała ta część, którą pracownicy CPF określają jako „kulturalną”.

Na inaugurację „kulturalnej” części aktywności CPF przygotowano koncert piosenki francuskiej „Francuska chanson française” w wykonaniu Justyny Bacz z zespołem.

Justyna Bacz to piosenkarka, autorka tekstów piosenek, tłumaczka, laureatka wielu nagród na festiwalach piosenki, m.in. I nagrody na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie (1990), II nagrody na Europejskim Festiwalu Piosenki Francuskiej w Châteauroux we Francji, nagrody publiczności w Paryżu na Festiwalu Dni Georgesa Brassensa (2013). Występuje z recitalami w Polsce, Francji, w Europie, w swoim dorobku ma cztery autorskie płyty, w tym ostatnio „Francuska chanson française”. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Piosenkarce towarzyszył zespół w składzie: Klaudiusz Baran, Mariusz Dubrawski.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Koncert piosenki francuskiej w wykonaniu Joanny Bacz

»

02-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl