Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-09-29 16:42 | Rozmiar tekstu: A A A
Przypominamy...

Komunikat Powiatowej Służby Drogowej w Olsztynie

Olsztyn24
(zdjęcie stanowi jedynie ilustrację tekstu)
Powiatowa Służba Drogowa w Olsztynie informuje, że w związku z przebudową drogi powiatowej nr 1486N między Labuszewem a Botowem koło Biskupca, w dniach 29 i 30 września oraz 2, 6 i 7 października, w godz. 8:00-19:00 ww. odcinek będzie zamknięty dla ruchu.

Proponowany objazd do miejscowości Botowo od Biskupca: DK 57 i DP Nr 1503N, od miejscowości Zabrodzie lub DP 1486N od miejscowości Rasząg.

Z kolei w dniach 15-20 października zostanie zamknięty dla ruchu odcinek drogi pomiędzy m. Kolno i Bęsia. Ma to związek z przebudową drogi. Proponowany objazd: Kolno – Kabiny - Droga Wojewódzka Nr 596 – Bęsia.
R E K L A M A
banner
Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności na przebudowywanych odcinkach dróg.

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl