Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2015-10-08 18:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Poszukiwacze Zaginionych Śladów odebrali nagrody

Olsztyn24
Spotkanie prezydenta Olsztyna z Poszukiwaczami Zaginionych Śladów (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz spotkał się dzisiaj (8.10) z trójką zwycięzców konkursu „Poszukiwacze Zaginionych Śladów”. W tegorocznej edycji konkursu, zorganizowanego przez Miejskiego Konserwatora Zabytków i olsztyński oddział Gazety Wyborczej, udział wzięło niemal stu uczestników.

Zadaniem uczestników konkursu było odgadnięcie, z jakich zabytków pochodzą detale zaprezentowane na opublikowanych w Gazecie Wyborczej fotografiach oraz wymyślenie hasła promującego olsztyńskie zabytki. Zadanie poprawnie wykonało jedynie 13. uczestników. Spośród nich jury wyłoniło trójkę zwycięzców, kierując się wartością wymyślonego przez uczestników hasła.

Zwycięzcami konkursu ostatecznie zostali: Teresa Misiewicz, Wojciech Siwik oraz Marcin Bawolski. Zwycięska trójka otrzymała tablety ufundowane przez prezydenta Olsztyna.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~hm... / 2015-10-09 12:17
No ja bym się nie przyznawał, gdybym nie rozumiał co czytam :). Przecież jest jasno napisane - został ogłoszony konkurs, na zdjęciach były fragmenty budynków i na ich podstawie trzeba było zgadnąć z jakich budynków te fragmenty pochodzą, a potem jeszcze wymyślić hasło zachęcające do zapoznania się z tymi budynkami-zabytkami. I co tu jest takiego skomplikowanego? No ale jak się czyta, to należy się do tego przyłożyć i zastanowić, a nie bezmyślnie "biec" po literkach...
~JS / 2015-10-09 11:15
Nic nie rozumiem z tego tekstu. jakie detale, jakie hasło, po co to?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl