Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2015-07-22 18:15 | Rozmiar tekstu: A A A

Planeta 11 nagrodzona za happening

Olsztyn24
Tak bawili się olsztynianie podczas happeningu (fot. archiwum)
Zorganizowany w Olsztynie happening „Zaczytani-zabiegani” zajął III miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich na najciekawsze wydarzenie Tygodnia Bibliotek.

Połączenie aktywności fizycznej - marszobiegu - z propagowaniem czytelnictwa - to był cel olsztyńskiej akcji. Każdy uczestnik miał książkę, rozgrzewka przed startem polegała na głośnym czytaniu, a zamiast hasła „Start” rozpoczynającego półkilometrowy marszobieg, uczestnicy wykrzykiwali jednocześnie nazwiska ulubionych autorów.

W marszobiegu wzięli udział czytelnicy, pracownicy bibliotek, a także goście z zagranicy. W organizację imprezy włączyli się także pracownicy innych olsztyńskich placówek: Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej oraz Biblioteki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.
R E K L A M A
banner
Za najlepszą uznano inicjatywę pracowników Biblioteki Główna Akademii Morskiej w Szczecinie. Przedsięwzięcie „Biblioteczny Escape Room” polegał na uwolnieniu się grupy osób z zamkniętego pokoju po rozwiązaniu zagadek wymagających wykorzystania książek i znajomości dawnych procedur bibliotecznych.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl