Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-10-12 17:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Warmia Mazury i Powiśle podsumowały 7 lat realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Olsztyn24
Konferencja w Marina Golf Club w Sile | Więcej zdjęć »
Zorganizowaną przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego konferencją „Przemiany na obszarach wiejskich Warmii, Mazur i Powiśla na przełomie siedmioletniego okresu programowania PROW 2007 - 2013”, podsumowano dziś (12.10) realizację programu PROW w regionie. Konferencja odbyła się w Marina Golf Club w podolsztyńskiej Sile.

Ideą konferencji było przedstawienie efektów realizacji programu na terenie województwa warmińsko–mazurskiego, jak również prezentacja zmian, jakie zaszły na obszarach wiejskich Warmii, Mazur i Powiśla w ostatnich latach. Była również okazja do wymiany doświadczeń na temat przemian na warmińsko-mazurskiej wsi, promowania dobrych praktyk jako inicjatyw integrujących małe społeczności.

Uczestnikami wydarzenia byli beneficjenci programu, instytucje wspierające wdrażanie zadań delegowanych oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Podczas konferencji członek zarządu województwa Sylwia Jaskulska wręczyła wyróżnienia beneficjentom, którzy najlepiej wykorzystali fundusze europejskie.
R E K L A M A
banner
Uczestnicy konferencji mogli też wysłuchać informacji przedstawiciela Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat nowego okresu programowania 2014-2020.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Konferencja podsumowująca realizację PROW 2007-2013 na Warmii i Mazurach

»

12-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl