Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-10-12 17:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Warmia Mazury i Powiśle podsumowały 7 lat realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Olsztyn24
Konferencja w Marina Golf Club w Sile | Więcej zdjęć »
Zorganizowaną przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego konferencją „Przemiany na obszarach wiejskich Warmii, Mazur i Powiśla na przełomie siedmioletniego okresu programowania PROW 2007 - 2013”, podsumowano dziś (12.10) realizację programu PROW w regionie. Konferencja odbyła się w Marina Golf Club w podolsztyńskiej Sile.

Ideą konferencji było przedstawienie efektów realizacji programu na terenie województwa warmińsko–mazurskiego, jak również prezentacja zmian, jakie zaszły na obszarach wiejskich Warmii, Mazur i Powiśla w ostatnich latach. Była również okazja do wymiany doświadczeń na temat przemian na warmińsko-mazurskiej wsi, promowania dobrych praktyk jako inicjatyw integrujących małe społeczności.

Uczestnikami wydarzenia byli beneficjenci programu, instytucje wspierające wdrażanie zadań delegowanych oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Podczas konferencji członek zarządu województwa Sylwia Jaskulska wręczyła wyróżnienia beneficjentom, którzy najlepiej wykorzystali fundusze europejskie.
R E K L A M A
banner
Uczestnicy konferencji mogli też wysłuchać informacji przedstawiciela Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na temat nowego okresu programowania 2014-2020.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja podsumowująca realizację PROW 2007-2013 na Warmii i Mazurach

12-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl