Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-10-14 17:44 | Rozmiar tekstu: A A A

W Olsztynie odbyły się wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej

Olsztyn24
Ogółem odznaczono i nagrodzono aż 140 pracowników oświaty | Więcej zdjęć »
Wojewoda Warmińsko-Mazurski i Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty zorganizowali dzisiaj (14.10) wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość zaproszeni zostali przede wszystkim nauczyciele i pracownicy szkół z tzw. subregionu Olsztyn. W EraNovie w Olsztynie, obok gospodarzy uroczystości - wojewody Mariana Podziewskiego i kurator Grażyny Przasnyskiej, zasiedli również goście honorowi, na czele z marszałkiem województwa Gustawem Markiem Brzezinem i wiceprezydentem miasta Jarosławem Słomą.

Uroczystość wypełniły m.in. okolicznościowe wystąpienia Mariana Podziewskiego, Gustawa Marka Brzezina i Grażyny Przasnyskiej, ale przede wszystkim wręczenie odznaczeń i nagród wyróżniającym się nauczycielom.

Postanowieniem Prezydenta RP Srebrny Krzyż Zasługi otrzymały Elżbieta Andrasz z III Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie i Alina Żurakowska ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Morągu. Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę odznaczono 1 osobę. Ponadto kurator oświaty i wojewoda w asyście marszałka wręczyli 119 osobom Medal Komisji Edukacji Narodowej.
R E K L A M A
banner
Podczas obchodów wręczono także 18 osobom Nagrodę Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty.

Uroczystość uświetnił występ Olsztyńskiego Młodzieżowego Chóru „Cantus” Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących w Olsztynie pod dyrekcją Piotra Serbintowicza.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wojewódzkie obchody Dnia Edukacji Narodowej 2015

14-10-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl