Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-10-18 12:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Miasto zafundowało dzieciom kolejny plac zabaw

Olsztyn24
Nowy plac zabaw w Parku Centralnym | Więcej zdjęć »
Nowy plac zabaw dla dzieci powstaje w Parku Centralnym. Po istniejącym już od otwarcia parku placu zabaw po wschodniej stronie Łyny i instalacji zamontowanej kilka tygodni temu przez Fundację Aviva, będzie to już trzecia atrakcja w Parku Centralnym dedykowana wprost najmłodszym mieszkańcom miasta.

Tym razem urządzenia zamontowano po zachodniej stronie Łyny, tuż przy Tartaku Raphaelsohnów. Plastikowo-metalowe zestawy do zabaw, huśtawki, bujawki, karuzele, tory wspinaczkowe, piaskownica, a także ławki dla opiekunów pilnujących swoje pociechy, mają być udostępnione za około dwa tygodnie. Czas ten jest potrzebny, by ukorzeniły się dywaniki z darni, którymi wyłożona została powierzchnia placu.

Placem opiekował się będzie olsztyński Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu, który jest także zleceniodawcą inwestycji. Wykonawcą placu jest firma z Katowic, która przedstawiła miastu najkorzystniejszą cenowo ofertę. Inwestycja kosztować będzie niespełna 173 tys. zł.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl