Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-07-07 14:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Nowy plac zabaw powstał w Olsztynie. W Galerii Warmińskiej!

Olsztyn24
Z otwarcia placu zabaw Galerii Warmińskiej (fot. archiwym GW - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Galerii Warmińskiej przybył plac zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 14 lat. Ponieważ wejście na plac bezpośrednio sąsiaduje z częścią gastronomiczną Galerii zapraszamy zmęczonych rodziców i dzieci, które trudno czymkolwiek zmęczyć...

- W Galerii Warmińskiej przybyła kolejna atrakcja dla dzieci. Mamy nadzieję, że plac zabaw przypadnie do gustu najmłodszym, że spodobają im się umieszczone tam zabawki oraz dorosłym, bo plac jest pokryty bezpieczną nawierzchnią. Małym kolanom nie grożą na niej tak poważne otarcia, jak na piasku, czy trawie - zachęca Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Plac zabaw Galerii Warmińskiej ma ponad 200 metrów kwadratowych, są na nim małe ścianki wspinaczkowe z drabinkami i zjeżdżalniami, karuzela, „małpi gaj” oraz tradycyjne i sprężynowe huśtawki. Uroczyste otwarcie placu zabaw odbyło się w piątek (5.07) - wtedy dzieci bawiły się w towarzystwie clownów, łapały gigantyczne mydlane bańki, a dla ochłody jadły pyszne lody.
R E K L A M A
banner
Na plac zabaw w Galerii Warmińskiej zapraszamy w godzinach otwarcia centrum handlowego, mogą się tam pod opiekę rodziców, czy opiekunów bawić dzieci w wieku od lat 3 do 14.

Do tej pory najmłodsi goście Galerii Warmińskiej mogli korzystać z atrakcji jakie oferuje im Warmiolandia, oraz z przejażdżek mini kolejką po centrum handlowym. Teraz okazji do dobrej zabawy będzie jeszcze więcej. Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl