Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-10-18 21:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Eleni gwiazdą Koncertu Papieskiego

Olsztyn24
Eleni była gwiazdą koncertu | Więcej zdjęć »
Dzisiejszy (18.10) Koncert Papieski pod hasłem „Jan Paweł II Patronem Rodziny” artystycznie podsumował tegoroczne Dni Papieskie w Olsztynie. Gwiazdą wieczoru była znana i lubiana, szczególnie przez dojrzałe pokolenia słuchaczy piosenkarka greckiego pochodzenia - Eleni.

Tegoroczny Koncert Papieski odbył się tydzień po zakończeniu Dni Papieskich. Wszystko przez napięty kalendarz koncertów Eleni. Tydzień temu nie mogła przyjechać do Olsztyna.

Podczas występu artystka zaprezentowała znane i lubiane piosenki ze swojego repertuaru, ale także utwory z najnowszej płyty. Publiczność znała większość zaprezentowanych utworów, więc nie było problemów ze spontanicznym wsparciem piosenkarki w śpiewaniu. Na bis Eleni wykonała „Barkę”, ulubioną pieśń papieża Jana Pawła II. Publiczność wtórowała jej na stojąco.
R E K L A M A
banner
Przed występem artystycznym publiczność miała okazję obejrzenia urywków filmowych z pobytu Jana Pawła II w Olsztynie w 1991 roku oraz z rzymskiej beatyfikacji papieża Polaka. Uczestnicy koncertu mogli wykupić wartą 10 zł cegiełkę na rzecz Fundacji Nowego Tysiąclecia, fundującej stypendia uzdolnionej młodzieży. Na koniec koncertu zaś prowadzący ks. Michał Tunkiewicz zachęcił do wspólnego odmówienia modlitwy „Ojcze nasz”.

Organizatorami koncertu były stowarzyszenia: Akcja Katolicka Archidiecezji Warmińskiej i Forum Prorodzinne oraz Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [1]
~TS / 2015-10-19 19:38
Radosne spotkanie -DZIĘKI ORGANIZATOROM !.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl