Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-10-20 21:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński oddział Fundacji Spełnionych Marzeń świętował 5-lecie działalności w Szpitalu Dziecięcym

Olsztyn24
Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć okolicznościowego tortu (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym świętowano dzisiaj (20.10) jubileusz 5-lecia olsztyńskiego oddziału Fundacji Spełnionych Marzeń.

Uroczystość odbyła się na oddziale klinicznym onkologii i hematologii dziecięcej. Z tej okazji fundacja przekazała szpitalowi 6 szafek przyłóżkowych i 2 wózki inwalidzkie, które zakupiono dzięki firmie Inter Ubezpieczenia.

Fundacja aktywnie wspiera swoich podopiecznych, przygotowując dla nich ciekawe wydarzenia i związane z nimi atrakcje. Wolontariusze fundacji odwiedzają dzieci codziennie i organizują dla nich zajęcia. Oderwanie małych pacjentów od szpitalnego życia jest niezwykle ważne, szczególnie jeśli dotyczy dzieci, które na oddziale przebywają długie miesiące.
R E K L A M A
banner
Na dzisiejszym spotkaniu było widać uśmiechy na twarzach milusińskich. Wielką frajdę sprawiło im spotkanie z gościem specjalnym - Iwoną Pavlović, która od dawna wspiera działania fundacji. Na spotkanie poprowadzone przez Teresę Czarnecką - „serce” fundacji przybyła także Krystyna Piskorz-Ogórek - dyrektor szpitala, która przekazała podziękowania i gratulacje.

Podziękowania skierowano także do innych osób obecnych na uroczystości, m.in. do Jolanty Dudy - pielęgniarki oddziałowej, sponsorów i występujących dzisiaj młodych artystek.

Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną, w której dwie dziewczynki pokazały swój talent wokalny i taneczny. Nie zabrakło także tortu urodzinowego i upominków dla podopiecznych.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl