Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
natt | 2015-11-04 16:33 | Rozmiar tekstu: A A A

Wystawa Dizajnu Odpowiedzialnego w OPNT

Olsztyn24
Otwarcie II Wystawy Dizajnu Odpowiedzialnego | Więcej zdjęć »
Czym jest odpowiedzialny dizajn? Na to pytanie odpowiedzi udzielono dziś (4.11) w Olsztyńskim Parku Naukowo - Technologicznym w ramach otwarcia wystawy „Nowe Życie - Drugi Wymiar”.

Wystawa Dizajnu Odpowiedzialnego „Nowe Życie - Drugi Wymiar” ma już swoją drugą edycję. Towarzyszą jej także bezpłatne warszaty metodą upcyclingu. Podczas otwarcia uczestnicy wysłuchali prelekcji na temat przedsiębiorczości ekologicznej oraz obejrzeli prezentację o odpowiedzialnej gospodarce odpadami autorskiego projektu absolwentki School of Form w Poznaniu.

Wszystkie projekty będące częścią wystawy zostały wykonane w zgodzie z ideą dizajnu odpowiedzialnego społecznie oraz wpisują się w zasadę 3RE, czyli Reduce, Recycle, Reuse. Są więc nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne środowisku.
R E K L A M A
banner
Zarówno sama wystawa jak i warszaty zorganizowane w jej ramach są wspólną inicjatywą Stowarzyszenia Wzornictwa Przemysłowego Warmii i Mazur, Olsztyńskiego Parku Naukowo - Technologicznego, Parku Naukowo - Technologicznego w Ełku oraz Elbląskiego Parku Technologicznego. Wydarzenie jest współfinansowane przez Województwo Warmińsko - Mazurskie.

OPNT zaprasza do obejrzenia wystawy w dni powszednie tygodnia w godzinach 9.00-18.00 oraz w sobotę od 9.00 do 15.00 w dniach 04.11-12.11.2015.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Otwarcie II Wystawy Dizajnu Odpowiedzialnego w OPNT

»

04-11-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl