Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
GB | 2015-11-08 16:50 | Rozmiar tekstu: A A A

Słabszy dzień Cezarego Białeckiego

Olsztyn24
Cezary Białecki na turnieju w Koninie
W sobotę (7.11) w Koninie dobył się II Puchar Polski Juniorów w szabli. Oczywiście nie mogło zabraknąć w tym turnieju Cezarego Białeckiego mieszkańca Barczewa, zawodnika MUKS Victor Warszawa.

Turniej rozpoczął się od walk grupowych, gdzie nasz szablista zaprezentował się bardzo dobrze, wygrywając 10 walk na 11, i awansował do fazy pucharowej. Pierwszą walkę wygrał z zawodnikiem KKSZ Konin 15-7, następnie spotkał się z niżej notowanym zawodnikiem z Konina.

W tej walce faworytem był barczewianin, niestety Czarek sprawił niemiłą niespodziankę i uległ rywalowi 14-15. Ostatecznie turniej zakończył na 10. miejscu. Niestety, w sporcie są niespodzianki i nie zawsze wygrywają faworyci. Miejmy nadzieję że to tylko słabszy dzień Cezarego.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl