Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Jan Prusik | 2015-11-29 21:35 | Rozmiar tekstu: A A A

Biesiada andrzejkowa u Dzieci Wojny w Pieckach

Olsztyn24
Bal andrzejkowy Stowarzyszenia Dzieci Wojny w Pieckach (fot. Andrzej Marzewski - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotę (28.11) zespół „Iskierka Nadziei” ze Stowarzyszenia Dzieci Wojny w Polsce (SDW), Zarząd Gminny w Pieckach, zorganizował biesiadę andrzejkową. W spotkaniu wzięło udział 89 osób.

O godzinie 15., Zofia Chrostek - prezes zarządu SDW, przywitała członków Stowarzyszenia Dzieci Wojny w tym Zygmunta Jana Roślenia - prezesa Oddziału SDW w Mrągowie, sympatyków i osoby wspierające zespół „Iskierka Nadziei”, gości z Mrągowa, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policyjnych z Mrągowa oraz zaprzyjaźnioną grupę myśliwych z gminy Piecki i Mrągowo. Wszyscy biesiadnicy zasiedli przy kolorowych i suto zastawionych stołach.

Biesiada rozpoczęła się obiadem. Blask zapalonych świec i wystrój sali kryształowej w rezydencji państwa Kołpaków, przy muzyce Rysia Wilka, nadawał temu wieczorowi wyjątkowy nastrój. Przy „stole szwedzkim” uczestnicy częstowali się kawą, herbatą i ciastkami. W przerwie między tańcami grupa Emerytów i Rencistów Policyjnych z Mrągowa przedstawiła pełne humoru i satyry scenki. Nadkomisarz w stanie spocz. Tadeusz Malinowski, członek zarządu wojewódzkiego SEiRP w Olsztynie uhonorował Zofię Chrostek medalem XXV-lecia SEiRP za wzajemną i owocną współpracę między stowarzyszeniami.
R E K L A M A
banner
W międzyczasie, w rękach Stanisława Czejdy „śpiewał” akordeon, razem z zespołem „Iskierki Nadziei” i całą salą. Biesiadny wieczór przyczynił się do nawiązania wiele przyjaźni. Miła i radosna atmosfera spotkania trwała do godziny 23. Wszyscy zmęczeni, lecz zadowoleni wrócili przed rozpoczynającym się Adwentem do domów.

Jan Prusik
członek SDW
Z D J Ę C I A
Komentarze [13]
~Teresa / 2016-11-28 13:42
Świetna zabawa ! Jak widać , w każdym wieku można się dobrze bawić, czego dowodzą zamieszczone zdjęcia. Miło popatrzeć na te sympatyczne twarze seniorów z Piecek i okolic , na ich radość życia, tyle mają w sobie wigoru, że nie jeden młody mógłby im pozazdrościć. Tak trzymajcie kochani. Pozdrawiam cieplutko.
~gość / 2015-12-06 16:52
fajnie ,wesoło i kolorowo Pozdrawiam
~mila / 2015-12-04 21:49
faktycznie piekne czerwone dziewczyny i wesola zabawa .pzdawiam spiewajacych fest......
~olsztynanin / 2015-12-02 00:56
Dzieci Wojny z Piecek, jak zaobserwowałem zawsze są pełni wigoru, humoru i wspaniale się bawią, warto z nich brać przykład -już niedługo karnawał.Pozdrawiam aktywnych seniorów z Piecek. Tak trzymać!!!!!!!!!!!
~kaja / 2015-12-02 00:36
To fakt - że biesiada była bardzo udana ,co widać na załączonych zdjęciach. Pozdrawiam ciepło wszystkich uczestników wspaniałej biesiady.
~--/ / 2015-12-02 00:28
Bardzo dziękuję Portalowi olsztyn 24.com za to, że pokazuje seniorów którzy w długie jesienno-zimowe wieczory i nie tylko spotykają się i mile spędzają czas.a jednocześnie wspaniale się bawią.Pozdrawiam i gratuluję!
~ / 2015-12-01 13:14
Witam sympatyczną grupę Emerytów i Rencistów Policyjnych z Mrągowa.Miło się patrzy jak cudownie się bawicie .Jesteście wspaniali.Tak trzymać.Pozdrawiam wszystkich uczestników udanej biesiady.
~pozdrowienia z Jonkowa / 2015-12-01 10:36
Pozdrawiam i gratuluję młodości!!!
~-Wiola / 2015-11-30 19:10
pięknie kolorowo i wesoło tylko pozazdrościć, tak trzymać!!!
~Magda K. / 2015-11-30 17:29
Dzieci jak zwykle, zabawa , tańce , kółeczka, dziewczynki na czerwono, chłopcy w kapelusikach zabawa na 102! a my nudni starzy dorośli nic tylko służba ,służba i służba ...........kościołowi , piękności świata, i teraz mi głupio piękność można też wytańczyć !!!!!!!!!!
~gd / 2015-11-30 14:51
Bo młodość przychodzi z wiekiem.
~senior z Mławy / 2015-11-30 11:07
My również mieliśmy spotkanie andrzejkowe przy winku kawie, herbatce od 15 do 18 bez szału. I wiecie zazdroszczę Wam bo nam tak nie wychodzi .Jak wy to robicie? kto was tak mobilizuje, przecież to tyle pracy, żeby coś zorganizować.Wiem bo sam to robię, jaką macie receptę na wyciągnięcie ludzi z domu, chętnie nawiążę z Wami kontakt. Pozdrawiam i podziwiam!!!
~widz / 2015-11-30 10:48
Witam, sympatyczną grupę z Piecek,jak widać zabawa na 102!!! śledzę wasze spotkania, zabawy, jesteście bardzo aktywną i niesamowitą grupą, widać ,że zgraną i pełną werwy.Musicie miedz szefową na 10!!! Jak wy to ogarniacie? ile przy takiej organizacji jest pracy-podziwiam