Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-12-04 11:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Michelin podarował strażakom opony za 54 tys. złotych

Olsztyn24
Przekazanie specjalistycznych opon olsztyńskim strażakom | Więcej zdjęć »
Sześć specjalistycznych opon o wartości 9 tys. złotych każda przekazała dziś (4.12) Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie olsztyńska fabryka Michelin. Opony zostały zamontowane na specjalistycznym dźwigu DUT 0502-S o udźwigu 50 ton, przeznaczonym do ratownictwa technicznego i budowlanego oraz usuwania skutków kolizji drogowych.

Formalne przekazanie opon odbyło się podczas uroczystej zbiórki w garażu należącym do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Olsztynie przy ul. Niepodległości 16. W uroczystości, obok dyrektora olsztyńskiej fabryki Michelin Jarosława Michalaka i komendanta miejskiego PSP w Olsztynie bryg. Andrzeja Górzyńskiego, udział wzięli: prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, komendant wojewódzki PSP w Olsztynie st. bryg. Mirosław Rutecki oraz dyrektor wydziału zarządzania kryzysowego Starostwa Powiatowego w Olsztynie Zbigniew Załuski.

Przekazane strażakom opony Michelin X-CRANE+TL 170F mają wymiary 385/95 R 25. Każda z opon ma ponad 1 metr wysokości i może unieść ciężar 50 ton.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~korek1 / 2015-12-04 20:28
Jak byśmy poznali wszystkie informacje o przekazaniu oraz sprawdzili jak MICHELIN jest traktowany w ramach podatku w Olsztynie wtedy mieli byśmy szerszy obraz tej ,,darowizny”.
~bb / 2015-12-04 12:46
Staję się rozrzutni ?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Przekazanie specjalistycznych opon olsztyńskim strażakom

»

04-12-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl