Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
d. | 2015-12-10 16:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Pałac Młodzieży zaprasza na widowisko z okazji powrotu komunikacji tramwajowej do Olsztyna

Olsztyn24

Pałac Młodzieży w Olsztynie zaprasza jutro (11.12) o godzinie 17.00, do swej siedziby na widowisko muzyczno-teatralne „Serce w tramwaju” z okazji powrotu komunikacji tramwajowej do Olsztyna.

„Serce w tramwaju” to widowisko muzyczno-teatralne - impreza z udziałem dzieci, rodziców i nauczycieli z Pałacu Młodzieży oraz gości specjalnych z kabaretu „Czyści jak łza”.

Widowisko ma na celu przypomnienie historii olsztyńskich tramwajów oraz przybliżenie informacji na temat zmian komunikacyjnych związanych z nowym środkiem transportu w naszym mieście. Bogate w treści scenki teatralne poprzeplatane będą piosenkami nawiązującymi do tematu, a kulminacją występu będzie premiera na żywo utworu „Serce w tramwaju” zespołu Annette Music, znajdującego się na liście przebojów Radia Olsztyn.
R E K L A M A
banner
Na zakończenie odbędzie się gra dla najmłodszych, sprawdzająca wiedzę o tramwajach, oraz wystawa prac plastycznych o tematyce komunikacyjnej.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl