Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2015-12-12 10:57 | Rozmiar tekstu: A A A

Przedświąteczny kiermasz już po raz drugi zorganizowano w Instytucie Sztuk Pięknych UWM

Olsztyn24
Przedświąteczna akcja sprzedaży dzieł studentów i absolwentów Instytutu Sztuk Pięknych UWM (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie wczorajszego (11.12) wieczoru zapanowała świąteczna atmosfera, a to za sprawą II kiermaszu sztuki studentów i absolwentów UWM zorganizowanego przez Fundację „Wyłom” i UWM.

Ta przedświąteczna akcja była świetną okazją do nabycia prezentów dla bliskich i znajomych. Organizatorzy wydarzenia po sukcesie jego pierwszej edycji, podczas której mnóstwo prac znalazło swoich nabywców, postanowili je powtórzyć. Na kiermaszu odbywającym się pod hasłem „Bądź Ą Ę, kup sztukę pod choinkę” zaprezentowano kilkaset dzieł ponad dwudziestu artystów.

Wśród przygotowanych do sprzedaży przedmiotów były prace ze wszystkich dziedzin: ceramika, grafika, rękodzieło artystyczne, rysunek, dzieła malarskie. Można było kupić m.in. oryginalne kartki świąteczne, biżuterię, rzeźby z ceramiki, prace malarskie i rysunki.
R E K L A M A
banner
Przedsięwzięcie cieszyło się dużym powodzeniem, dlatego organizatorzy planują powtórzyć je w przyszłym roku.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl