Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Zofia Chrostek | 2015-12-14 12:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzieci Wojny spotkały się na opłatku

Olsztyn24
Spotkanie opłatkowe Dzieci Wojny w Pieckach (fot. Andrzej Marzewski) | Więcej zdjęć »
W sobotę (12.12) w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji „Pegaz”" w Pieckach koło Mrągowa, Stowarzyszenie Dzieci Wojny w Polsce, Zarząd Gminy w Pieckach, zorganizował spotkanie opłatkowe, w którym brało odział ponad 50 osób.

Uroczystość rozpoczęła się w sali widowiskowej. Prezes SDW witając gości i seniorów, podkreśliła, że ten uroczysty i wyjątkowy dzień uświetni swym występem Zespół „Iskierka Nadziei” SDW, do którego w roli aniołów zaproszono dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pieckach. Wystawiono jasełka pt. „Wieczór wigilijny”, którą obejrzeli zaproszeni goście i seniorzy.

Po uczcie dla duszy prezes SDW zaprosiła wszystkich uczestników spotkania do sali lustrzanej, gdzie przy rozświetlonej, strojnej choince, na pięknie przybranych stołach, królowały potrawy wigilijne, owoce i ciasta popijane kawą i herbatą.
R E K L A M A
banner
W radosnych nastrojach wspólnie śpiewano kolędy przy akompaniamencie pana Stanisława Czejdo a ks. Antoni Miciński, kapelan SDW, czytał wiersze ks. Twardowskiego i śpiewał pastorałki. Były życzenia świąteczne, kolędy, prezenty a cudowna, wspaniała i ciepła atmosfera towarzyszyła temu niecodziennemu spotkaniu opłatkowemu, które zapewne na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Zofia Chrostek
prezes SDW
Z D J Ę C I A
Komentarze [7]
~==- / 2015-12-25 16:50
Pozdrawiam wspaniałą grupę Dzieci Wojny z Piecek i życzę zdrowych, radosnych i pełnych miłości Świat Bożego Narodzenia a w Nowym Roku wielu sukcesów, na scenie. Zdrowia i samych słonecznych miłych dni Pozdrawiam
~Elżbieta K / 2015-12-16 20:59
Szkoda,ze nie mogłam obejrzeć tego spektaklu. Podziwiam Was za wielkie zaangażowanie we wszystko co robicie, za radość i pozytywną energię. Pozdrawiam ze Świnoujścia i życzę spokojnych Świąt. Tato, jestem z Ciebie dumna.
~T.K. / 2015-12-16 16:59
Bardzo ciekawy spektakl. Pokazuje jacy jesteśmy. Na pozór życzliwi, pobożni, ale też bronimy tej swojej wygody, dostatku przed tymi, którzy mogliby ten nasz , błogi spokój zakłócić, choćby to byli ludzie bardzo potrzebujący. Bardzo mądra sztuka, dobrze napisana i ładnie przedstawiona. Warto ją obejrzeć.
~anula / 2015-12-16 08:25
Wszyscy ładnie się prezentowali spotkanie opłatkowe było wspaniałe .Wszystkim życzę wesołych świąt i SZcześliwego Nowego ROKU 2016
~Anula / 2015-12-16 08:18
wszyscy ładnie się prezentowali spotkanie opłatkowe było wspaniałe.Wszystkim życzę .zdrowych i wesołych świąt
~Zojka / 2015-12-15 19:14
Ładnie,wesoło i kolorowo.Dzieci się ładnie prezentują jak i seniorzy na scenie i nie tylko Pozdrawiam.
~Agnieszka K / 2015-12-14 19:11
Kochani, dziękuję za tworzenie pomostu między pokoleniami. Cieszę się, że angażujecie do swojej pracy również młodsze dzieci. Miło słuchać jak Różyczka opowiada o ciociach i wujkach z zespołu, którzy potrafią słuchać i zrozumieć nawet te maluchy. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl