Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MC | 2015-12-18 23:11 | Rozmiar tekstu: A A A

Pierwsze z Wigilijnych Spotkań Sąsiedzkich odbyło się na Zatorzu

Olsztyn24
Wigilijne Spotkanie Sąsiedzkie w SP 13 (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Szkole Podstawowej nr 13 na olsztyńskim Zatorzu odbyło się dziś (18.12) pierwsze z Wigilijnych Spotkań Sąsiedzkich. To przedświąteczne spotkanie mieszkańców Olsztyna zorganizowały wspólnymi siłami Rady Osiedli Zatorze i Wojska Polskiego oraz Forum Animatorów Społecznych, Grupa sąsiedzka „Na Puszkina”, Szkoła Podstawowa nr 13, Rada Rodziców SP13, Fundacja Kółko Graniaste oraz Stowarzyszenie „Nasze Jakubowo”.

Uczestnicy wydarzenia mogli posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu związanego z Zatorzem zespołu Dziecięce Niebo oraz wziąć udział w warsztatach robienia świątecznych ozdób, strojenia pierników czy śpiewania kolęd. Jednym z uczestników spotkania był prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Wigilijne Spotkania Sąsiedzkie zostały zaplanowane na dwa dni. W niedzielę (20.12) na podwórkach Zatorza pojawią się kolędnicy. Po zbiórce (godz. 16.30 na podwórku przy Szkole Podstawowej nr 13) i ubraniu tam pierwszej choinki, kolędnicy z lampionami przejdą w okolice siedziby MZPiTU, gdzie ubiorą drugą choinkę. Kolędowanie zakończy się około godz. 18. na placu zabaw przy ul. Klasztornej (obok kościoła Franciszkanów), po wcześniejszym przystrojeniu kolejnej choinki.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~Monika H-P / 2015-12-28 11:08
Decyzja o zaproszeniu prezydenta była nasza (organizatorów przedsięwzięcia) wspólna, więc powyzszy komentarz jest nie na miejscu, na dodatek anonimowy, co mnie osobiście brzydzi. Chcieliśmy, aby prezydent wiedział co się dzieje na Zatorzu i jacy wspaniali ludzie tam mieszkają. Zapraszamy do otwartej dyskusji, a nie obrażliwych komentarzy. Monika Hausman-Pniewska
~... / 2015-12-23 09:09
Panie Skórski, po co przyprowadził pan prezydenta?Nie wystarczająco głęboko wlazł mu pan do d.py?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl