Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras. | 2015-12-26 18:23 | Rozmiar tekstu: A A A

Straż Graniczna Mikołajem dla dzieci, potrzebujących rodzin z regionu i uchodźców

Olsztyn24
Strażnicy graniczni i pracownicy SG przygotowali świąteczne paczki (fot. SG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Już po raz kolejny, z okazji Świąt Bożego Narodzenia funkcjonariusze i pracownicy Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej przygotowali najmłodszym mieszkańcom miejscowości przygranicznych świąteczne paczki.

Funkcjonariusze na całym odcinku służbowej odpowiedzialności Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od minionego wtorku (22.12) przekazywali upominki dzieciom. Zbiórka prezentów objęła wszystkie placówki Straży Granicznej na Warmii i Mazurach oraz Komendę Oddziału. Zebrano m.in. zabawki, słodycze oraz produkty spożywcze. Ponadto, dzięki zaangażowaniu w ogólnopolską akcję  Szlachetna Paczka, prezenty trafiły także do potrzebujących rodzin z naszego regionu.

Słodkie upominki otrzymały również dzieci przebywające w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Kętrzynie. Niespodzianką okazała się wizyta przedstawicieli ogólnoświatowej akcji „Gwiazdkowa Niespodzianka”. Jest to przedsięwzięcie, w którym osoby z całego świata niosą radość dzieciom, przygotowując im świąteczne paczki.
R E K L A M A
banner
W przedświąteczną atmosferę wprowadził krótki, ale bardzo piękny koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zaproszonych gości – członków akcji. Spotkanie przedstawiało tradycje obchodzenia Świąt Bożego Narodzenia w Polsce, które spotkało się z bardzo ciepłym i serdecznym przyjęciem przez cudzoziemców.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl