Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-12-30 22:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Sylwestrowe szaleństwo wraca na Plac Dunikowskiego

Olsztyn24
Sylwestrowa zabawa wraca na Plac Dunikowskiego
Tylko incydentalnie w ubiegłym roku miejska zabawa sylwestrowa w Olsztynie wróciła pod ratusz. W tym roku pożegnanie starego i powitanie nowego roku olsztynianie celebrować będą znowu pod „Szubienicami”, na Placu Dunikowskiego. O wyborze miejsca sylwestrowego szaleństwa zdecydowały względy praktyczne - wyłączenie z ruchu placu pod ratuszem znacznie bardziej dezorganizuje ruch samochodowy w Śródmieściu Olsztyna, niż zamknięcie ulic wokół Placu Dunikowskiego.

Uczestnikó sylwestrowej zabawy pod chmurką do zabawy porwać ma czeski zespół Princess Queen Revival. To replika legendarnego zespołu Queen. Wokalista jest łudząco podobny do legendarnego Freddiego Mercury`ego.

- Podczas występu wokalista ma doskonały kontakt z publicznością, kilkakrotnie przebiera się używając przy tym charakterystycznych dla Mercury`ego rekwizytów, znanych z wideoklipów - mówi Andrzej Kocięcki z Biura Promocji Urzędu Miasta. -  Formacja Princess zagrała już ponad 1150 koncertów, z czego ponad 440 w Polsce.
R E K L A M A
banner
Sylwestrowej nocy nie zabraknie sztucznych ogni. Do siedmiominutowego pokazu, podczas którego ujrzymy około tysiąca eksplozji, użyte zostanie ćwierć tony ładunków pirotechnicznych. Będzie co podziwiać, bowiem organizatorzy pokazu największy nacisk kładą na efekty świetlne, a nie na huk.

Program sylwestrowej zabawy na Placu Dunikowskiego przedstawia się następująco:

» 23:00 - muzyka proponowana przez DJ-a
» 23:30 - występ zespołu Princess
» 00:00 - życzenia Prezydenta Olsztyna oraz pokaz fajerwerków
» 00:10 - występ zespołu Princess
» 00:40-01.00 - muzyka proponowana przez DJ-a

W związku z sylwestrową zabawą, al. Piłsudskiego między 1 Maja a Kościuszki będzie wyłączona z ruchu między 22:00 a 4:00. To oznacza, że nie obędzie się bez zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej - autobusów oraz tramwaju linii nr 1. Szczegóły na stronie Zarządy Dróg, Zieleni i Transportu.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl