Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-01-15 19:26 | Rozmiar tekstu: A A A

Kalendarz Olsztyński wydany po raz osiemnasty

Olsztyn24
Sesję otworzyła Elżbieta Jelińska, dyrektor Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie, i Tomasz Śrutkowski, autor kalendarza | Więcej zdjęć »
Sale Kopernikowskie olsztyńskiego zamku gościły dzisiejszego (15.01) wieczoru wielu znakomitych olsztynian. Przyciągnęło ich tam corocznie organizowane wydarzenie - promocja wydawanego przez Tomasza Śrutkowskiego rocznika - Kalendarz Olsztyński (wcześniej Kalendarz Olsztyna).

Edycja wydawnictwa na rok 2016 jest już jego osiemnastą odsłoną. Można zatem rzec, że kalendarz świętował dzisiaj uzyskanie „pełnoletności”.

W tegorocznym kalendarzu można znaleźć informacje o najważniejszych dla miasta i jego mieszkańców wydarzeniach 2015 roku. Nie brakuje również materiałów na temat ważnych dla Olsztyna i okolic osobistości (m.in. o ostatnim niemieckim gospodarzu Nadleśnictwa Kudypy Otto Kriegerze).
R E K L A M A
banner
Wieczór uświetnił koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Kapeli Jakubowej.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [2]
~mibo / 2016-01-18 07:32
domyśl się. Certyfikat dał Marszałek, czyli kalendarz olsztyński a nie Olsztyna. Czyli KASA. ktoś pochytrzył a ktoś nie. i wszystko.
~MK / 2016-01-16 09:26
Czy ktoś zauważył, że najnowsza publikacja to nie "Kalendarz Olsztyna" - jak wszystkie poprzednie - ale "Kalendarz Olsztyński". I czy wie, skąd to się wzięło?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Promocja Kalendarza Olsztyńskiego 2016

»

15-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl