Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2016-01-16 12:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Bożena Kraczkowska promowała najnowszy tomik wierszy w WBP

Olsztyn24
Bożena Kraczkowska (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Starym Ratuszy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie odbyło się wczoraj (15.01) spotkanie z Bożeną Kraczkowską - pisarką, poetką, fotograficzką i autorką tekstów. Wydarzenie obfitowało w wiele atrakcji.

Bożena Kraczkowska obchodziła swoje urodziny, a przy tej okazji promowała drugi tomik wierszy swego autorstwa pt. „Flamingi”. Tomik wydany przez Pracownię Wydawniczą „ElSet” ilustrowany jest grafikami znanej olsztyńskiej artystki - Małgorzaty Chomicz.

Do WBP przybyło mnóstwo gości, przyjaciół i sympatyków autorki. Spotkanie, które przebiegało w niezwykle sympatycznej atmosferze, prowadził Michał Krawiel, poeta, prozaik, założyciel nieformalnej grupy i portalu Olsztyn Wschodni, a rozmawiano m.in. o powstawaniu wierszy do najnowszego zbioru, o pracy nad całym przedsięwzięciem.
R E K L A M A
banner
Udział w wieczorze wzięli także inni artyści, którzy czytali wiersze poetki. Na „pierwszy ogień” poszła piosenkarka Marta Andrzejczyk.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie z Bożeną Kraczkowską w WBP

15-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl