Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz/d. | 2016-01-17 17:40 | Rozmiar tekstu: A A A

Studniówka w I LO w zimowym stylu

Olsztyn24
Studniówka w zimowym stylu w I LO (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Abiturienci I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie bawili się wczoraj (16.01) na balu studniówkowym. Tradycyjnie zabawa odbyła się w murach szkoły i zorganizowana została z motywem przewodnim - tym razem pod hasłem „Matura - Bal Zimowy”.

Wieczór rozpoczęto polonezem - dziewczęta zatańczyły w białych bluzkach i czarnych spódnicach, a chłopcy w eleganckich garniturach. Był też pokaz walca, a po nim nauczyciele zostali zaproszeni do tańca. Następnie zaś nastąpiły przemówienia i podziękowania, kiedy to też do swych podopiecznych zwróciła się m.in. dyrektor szkoły Jolanta Skrzypczyńska. Nie zabrakło też pamiątkowych fotografii klas trzecich ze swoimi wychowawcami.

W tym roku do egzaminu maturalnego w szkole może przystąpić 190 uczniów i prawie wszyscy z nich byli obecni wczorajszego wieczoru w Auli szkoły.
R E K L A M A
banner
Po części oficjalnej, którą ze wzruszeniem oglądało spore grono rodziców i bliskich abiturientów, przyszedł czas na zabawę. W rytmach hitów bohaterowie wieczoru bawili się wyśmienicie. Kolejną atrakcją były wybory Króla i Królowej Balu, których ukoronowała dyrektor szkoły, a po północy na salę wjechał okolicznościowy tort.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [1]
~zenek / 2016-01-17 21:26
Najcudniejszy okres zycia. Tylko ze ci mlodzi zrozumieja to dopiero na emeryturze.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Studniówka 2016 w I LO w Olsztynie

»

16-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl