Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Anna Kopacz/d. | 2016-01-17 17:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Studniówka 2016 Zespołu Szkół Budowlanych obfitowała w mnóstwo atrakcji

Olsztyn24
Studniówka 2016 Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie (fot. ZSB - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wczorajszego wieczoru (16.01) odbyła się studniówka Zespołu Szkół Budowlanych w Olsztynie. W tej długo oczekiwanej imprezie, która miała miejsce w Hotelu Omega, wzięło udział ponad 100 uczniów z klas maturalnych - IV a1, IV a2, IV ba, IV bb, IV gd i IV m/d wraz z zaproszonymi osobami towarzyszącymi oraz z gronem pedagogicznym.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęto polonezem, następnie młodzież zaprezentowała program rozrywkowy w formie słowno-muzyczno-tanecznego montażu, do którego przygotowywała się pod czujnym okiem polonistki Ewy Kuźmickiej. W programie swoje talenty kabaretowe oraz taneczne prezentowali nie tylko maturzyści, ale także nauczyciele - między innymi w „Tańcu z Gwiazdami ZSB”.

Jak każe długoletni już obyczaj „Budowlanki”, o północy wszyscy uczestnicy zabawy zatańczyli alternatywnego poloneza, przygotowanego przez wuefistę Andrzeja Klicha. Ten dostojny taniec młodzież zaprezentowała w zupełnie odmiennym wykonaniu - na luzie, z elementami zabawnych przebrań i wstawek muzycznych z największych hitów.
R E K L A M A
banner
Wspólna, bardzo wesoła zabawa trwała do białego rana i z pewnością na długo zostanie w pamięci społeczności ZSB.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.