Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-01-18 23:30 | Rozmiar tekstu: A A A

Rada Osiedla Jaroty podsumowała konkurs na świąteczno-noworoczne iluminacje

Olsztyn24
Laureaci i organizatorzy konkursu „Iluminacje 2015” | Więcej zdjęć »
Od 19. lat Rada Osiedla Jaroty organizuje konkurs na najpiękniejsze balkony i przydomowe ogródki. Dużo krótszą, bo zaledwie trzyletnią historię, ma drugi z konkursów organizowanych przez radę po to, by osiedle było piękniejsze - konkurs na najpiękniej oświetlone balkony „Iluminacje”. Dzisiaj (18.01) poznaliśmy laureatów trzeciej edycji konkursu.

- Dzięki organizowanemu przez nas konkursowi na najpiękniejsze balkony, osiedle stało się bardziej urokliwe, bardziej przyjazne dla mieszkańców i naszych gości - mówi Jerzy Krasowski, przewodniczący Rady Osiedla Jaroty. - Pomyśleliśmy więc, żeby również w zimie, w okresie świąteczno-noworocznym, zachęcać mieszkańców osiedla do podkreślenia tego niezwykłego, radosnego okresu. Dlatego organizujemy konkurs „Iluminacje”. Zastanawiamy się także, jaką propozycję przedstawić mieszkańcom na czas świąt Wielkanocnych.

Konkurs na najpiękniej oświetlony balkon realizowany jest w bardzo prosty sposób. Członkowie Rady Osiedla Jaroty w okresie świąteczno-noworocznym przemierzają przydzielone im osiedlowe uliczki wypatrując interesujących iluminacji. Potem swoimi spostrzeżeniami dzielą się z pozostałymi członkami rady, którzy ostatecznie decydują, właściciele których balkonów zasługują na wyróżnienie.
R E K L A M A
banner
W tym roku laureatami konkursu zostali właściciele 14. balkonów.  Wszyscy zostali zaproszeni na dzisiejszy wieczór do siedziby administracji Osiedla Jaroty, by odebrać specjalne dyplomy i nagrody - bony na zakupy w jednym z olsztyńskich hipermarketów. Z zaproszenia skorzystało 12. wyróżnionych.

Dyplomy i nagrody wręczali wiceprezesi zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej Jaroty Jolanta Piechocka i Piotr Wałdecki. Rada Osiedla przygotowała też słodki poczęstunek w postaci pysznych pączków.

Więcej o podsumowaniu konkursu „Iluminacje 2015” na naszych zdjęciach z wydarzenia oraz filmie wideo.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Podsumowanie konkursu „Iluminacje 2015” Rady Osiedla Jaroty

18-01-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl