Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-02-20 18:46 | Rozmiar tekstu: A A A

XII Mistrzostwa Makijażu odbyły się w Olsztyńskiej Szkole Wyższej

Olsztyn24
Jury najwyżej oceniło makijaż wykonany przez Angelinę Tarnowską | Więcej zdjęć »
„Królowa Disco” - pod takim hasłem odbyły się dziś (20.02) w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie Mistrzostwa Makijażu. Była to już 12. edycja tej corocznej imprezy, promującej kierunki szkolenia w OSW i najzdolniejsze studentki.

W tym roku do rywalizacji stanęło 6 zawodniczek. Wszystkie reprezentowały Wydział Zdrowia Publicznego, a większość (5) była studentkami kierunku kosmetologia. Jedna uczestniczka mistrzostw studiuje w OSW odnowę biologiczną.

Przed zawodniczkami postawiono zadanie przygotowania w ciągu 30 minut makijażu godnego „Królowej Disco”. W ocenie jury działającego dzisiaj w składzie: Agnieszka Sawicka (przewodnicząca), Joanna Radomska, Sławomir Piotrowski i Maria Minicz, makijaż najlepiej oddający dyskotekowy klimat wykonała Angelina Tarnowska, studentka II roku kosmetologii niestacjonarnej. I to właśnie Angelina Tarnowska odebrała główne trofeum mistrzostw - Puchar Dyrektor Generalnej OSW Heleny Rusieckiej.
R E K L A M A
banner
Drugie miejsce zajęła Luiza Jaśtak, również z II roku kosmetologii, ale stacjonarnej. Trzecie miejsce jury przyznało Martynie Dziczek, studentce niestacjonarnego kierunku odnowa biologiczna.

W trakcie mistrzostw można było także zasięgnąć także fachowe porady kosmetyczne, do dyspozycji publiczności były stoiska z kosmetykami, damską odzieżą i biżuterią, a czas przeznaczony na obrady jury wypełniły pokazy taneczne.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [3]
~BB / 2016-02-22 11:18
Więcej luzu, dlaczego mieliby nie organizowac takich mistrzostw? W kraju szkoły wyższe organizuja różnego rodzaju mistrzostwa, zakres jest naprawde spory, dlaczego to przeszkadza komuś, przecież nikt nie zmusza do brania udziału
~Ja / 2016-02-22 00:40
A ja jestem w szoku ze tacy ludzie dodaja tu komentarze :) Mistrzostwa makijazu to obraz czystej sztuki :)
~ / 2016-02-21 23:50
Wyższa uczelnia tym się teraz zajmuje. Jestem w szoku. A mistrzostw w gotowaniu nie będzie?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
12. Mistrzostwa Makijażu OSW „Królowa Disco” w Olsztynie (1)

20-02-2016

image galeria
12. Mistrzostwa Makijażu OSW „Królowa Disco” w Olsztynie (2)

20-02-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl