Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2016-03-01 16:31 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiana na stanowisku komendanta Centrum Szkolenia Straży Granicznej

Olsztyn24
Przekazanie sztandaru przez płk SG S. Kowalewskiego (fot. CSSG) | Więcej zdjęć »
Pułkownik SG Michał Stachyra jest nowym komendantem Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie. Na stanowisku zastąpił płka Sławomira Kowalewskiego, który kierował ośrodkiem od 8 stycznia 2014 roku.

Płk SG Michał Stachyra jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, podyplomowego Studium Obronności Państwa Akademii Obrony Narodowej w Rembertowie, podyplomowych studiów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów w Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W latach 2006-2007 pełnił funkcję Doradcy Komendanta Głównego Straży Granicznej. Od 2007 r. do 2009 r. był dyrektorem Zarządu Zabezpieczenia Działań Straży Granicznej, a następnie od 2009 r. do 2011 r. zastępcą szefa sztabu Komendanta Głównego Straży Granicznej. W latach 2011-2012 był zastępcą dowócy Międzynarodowej Jednostki Specjalnej na Bałkanach. Za dowodzenie i uczestnictwo w akcjach bojowych na terenie Bałkanów w lutym br. został uhonorowany Gwiazdą Weterana Działań Poza Granicami Państwa. Ostatnio pełnił funkcję Radcy w Biurze Spraw Wewnętrznych SG i przewodniczącego zespołu do spraw wdrażania „Planu realizacji przedsięwzięć w zakresie przeciwdziałania korupcji w Straży Granicznej na lata 2014-2019”.

Uroczystość przekazania obowiązków komendanta odbyła się dzisiaj (1.03) w CSSG w Kętrzynie, z udziałem komendanta głównego Straży Granicznej mjr. Marka Łapińskiego, przedstawicieli KG SG oraz przedstawicieli władz Kętrzyna i Powiatu Kętrzyńskiego.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl