Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf.pras./MC | 2016-03-10 19:17 | Rozmiar tekstu: A A A

O gospodarce regioniu rozmawiano na UWM

Olsztyn24
Uczestnicy dyskusji | Więcej zdjęć »
Jaki wpływ ma zagraniczny kapitał na kondycję naszego regionu? O tym dyskutowano podczas dzisiejszej (10.03) konferencji w Kortowie. Konferencja zorganizowana przez samorząd województwa i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie dotyczyła raportu „Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w województwie warmińsko-mazurskim”. Dokument jest efektem szerszych badań, w które zaangażowany był m.in. Wydział Nauk Ekonomicznych olsztyńskiej uczelni.

Uczestnicy spotkania rozmawiali o wpływie kapitału zagranicznego na gospodarkę województwa, czynnikach decydujących o ulokowaniu biznesu na Warmii i Mazurach oraz perspektywach rozwoju przedsiębiorstw z udziałem kapitału zagranicznego w naszym regionie.

Poza prezentacją wyników reportu oraz płynących z niego wniosków, nie zabrakło dyskusji. Wśród zaproszonych gości znalazł się prezydent miasta Piotr Grzymowicz oraz przedstawiciele przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, a także instytucji wspierających inwestorów.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl