Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf.pras./MC | 2016-03-10 19:17 | Rozmiar tekstu: A A A

O gospodarce regioniu rozmawiano na UWM

Olsztyn24
Uczestnicy dyskusji | Więcej zdjęć »
Jaki wpływ ma zagraniczny kapitał na kondycję naszego regionu? O tym dyskutowano podczas dzisiejszej (10.03) konferencji w Kortowie. Konferencja zorganizowana przez samorząd województwa i Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie dotyczyła raportu „Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w województwie warmińsko-mazurskim”. Dokument jest efektem szerszych badań, w które zaangażowany był m.in. Wydział Nauk Ekonomicznych olsztyńskiej uczelni.

Uczestnicy spotkania rozmawiali o wpływie kapitału zagranicznego na gospodarkę województwa, czynnikach decydujących o ulokowaniu biznesu na Warmii i Mazurach oraz perspektywach rozwoju przedsiębiorstw z udziałem kapitału zagranicznego w naszym regionie.

Poza prezentacją wyników reportu oraz płynących z niego wniosków, nie zabrakło dyskusji. Wśród zaproszonych gości znalazł się prezydent miasta Piotr Grzymowicz oraz przedstawiciele przedsiębiorstw z kapitałem zagranicznym, a także instytucji wspierających inwestorów.

R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl