Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2016-03-18 21:24 | Rozmiar tekstu: A A A

Obchody 25-lecia Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Olsztynie odbyły się w Urzędzie Wojewódzkim

Olsztyn24
25-lecie Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Olsztynie (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się dzisiaj (18.03) 25-lecie Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Olsztynie. Uroczystość poprowadziła Renata Gieszczyńska, pracownik IPN i edukator Międzynarodowej Szkoły Nauczania o Holokauście.

Po powitaniu publiczności przyszedł czas na przemówienia zaproszonych gości i złożenie podziękowań. Wśród przemawiających znaleźli się między innymi wojewoda warmińsko-mazurski Artur Chojecki, arcybiskup senior Edmund Piszcz, marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin i wiceprezydent Olsztyna Halina Zaborowska-Boruch.

W czasie spotkania wykłady „Zbrodnia Katyńska - odkrywanie prawdy” i „25 lat Stowarzyszenia Rodzina Katyńska w Olsztynie” zaprezentowali dr Waldemar Brenda i Barbara Gawlicka, prezes stowarzyszenia.
R E K L A M A
banner
Wyjątkowy nastrój uroczystości dodał także występ młodzieży z olsztyńskich Gimnazjów nr 13, 14 i 3 oraz uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
25-lecie olsztyńskiego oddziału Stowarzyszenia Rodzina Katyńska

18-03-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl