Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2016-04-09 16:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Podpowiadali, jak urządzić ogród marzeń

Olsztyn24
Wydarzenie „Ogród marzeń” w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Przedstawiciele pięciu znanych firm z branży ogrodniczej podpowiadali dziś (9.04) ogrodnikom-amatorom w Centrum Ogrodniczym Zieleń-Bogusławscy w Olsztynie, jak urządzić swoje ogrody. Wydarzenie pod hasłem „Ogród marzeń” było jednym z kilku, jakie w tym roku współpracujące ze sobą firmy organizują na terenie całego kraju. Na spotkanie ogrodników i działkowców, ale też tych, którzy uprawiają rośliny na balkonach, organizatorzy zaprosili doskonałego ogrodnika Marka Jezierskiego, który w telewizji publicznej prowadzi program telewizyjny „Rok w Ogrodzie”.  

- Jesteśmy tutaj po to, żeby każdy z klientów mógł podejść do stoiska, dowiedzieć się czegoś więcej o uprawie roślin, udzielamy porad, pomagamy rozwiązywać problemy ogrodników - powiedziała Emilia Sławianowska z firmy Bayer, jednej z firm uczestniczących w olsztyńskim wydarzeniu. - Mamy początek sezonu ogrodniczego, więc chcemy żeby klienci jak najwięcej dowiedzieli się o urządzaniu ogrodów. I żeby była to wiedza nie tylko z ulotek i informacji na opakowaniach produktów. Dlatego stwarzamy możliwość porozmawiania z przedstawicielami producentów, uzyskania od nich fachowych informacji, nauczenia się czegoś od specjalistów.

Oprócz firmy Bayer, swoją ofertę na „Ogrodzie marzeń” prezentowały firmy: Compo (nawozy), Vilmorin (nasiona), Marolex (opryskiwacze) i Fiskars (narzędzia do ogrodu).
R E K L A M A
banner
„Gwiazdą” był jednak Marek Jezierski. Dziennikarz - specjalista od ogrodów, pod gołym niebem prowadził instruktarze: jak zaprojektować ogród, jak sprawić, aby rośliny efektownie kwitły w ogrodzie, jakie są najnowsze trendy w uprawie kwiatów, jak i kiedy wykonywać zabiegi na roślinach. Każdy mógł zadać panu Markowi pytanie dotyczące uprawy roślin ogrodniczych i uzyskać na to pytanie fachową odpowiedź.
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl