Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2016-04-09 16:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Podpowiadali, jak urządzić ogród marzeń

Olsztyn24
Wydarzenie „Ogród marzeń” w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Przedstawiciele pięciu znanych firm z branży ogrodniczej podpowiadali dziś (9.04) ogrodnikom-amatorom w Centrum Ogrodniczym Zieleń-Bogusławscy w Olsztynie, jak urządzić swoje ogrody. Wydarzenie pod hasłem „Ogród marzeń” było jednym z kilku, jakie w tym roku współpracujące ze sobą firmy organizują na terenie całego kraju. Na spotkanie ogrodników i działkowców, ale też tych, którzy uprawiają rośliny na balkonach, organizatorzy zaprosili doskonałego ogrodnika Marka Jezierskiego, który w telewizji publicznej prowadzi program telewizyjny „Rok w Ogrodzie”.  

- Jesteśmy tutaj po to, żeby każdy z klientów mógł podejść do stoiska, dowiedzieć się czegoś więcej o uprawie roślin, udzielamy porad, pomagamy rozwiązywać problemy ogrodników - powiedziała Emilia Sławianowska z firmy Bayer, jednej z firm uczestniczących w olsztyńskim wydarzeniu. - Mamy początek sezonu ogrodniczego, więc chcemy żeby klienci jak najwięcej dowiedzieli się o urządzaniu ogrodów. I żeby była to wiedza nie tylko z ulotek i informacji na opakowaniach produktów. Dlatego stwarzamy możliwość porozmawiania z przedstawicielami producentów, uzyskania od nich fachowych informacji, nauczenia się czegoś od specjalistów.

Oprócz firmy Bayer, swoją ofertę na „Ogrodzie marzeń” prezentowały firmy: Compo (nawozy), Vilmorin (nasiona), Marolex (opryskiwacze) i Fiskars (narzędzia do ogrodu).
R E K L A M A
banner
„Gwiazdą” był jednak Marek Jezierski. Dziennikarz - specjalista od ogrodów, pod gołym niebem prowadził instruktarze: jak zaprojektować ogród, jak sprawić, aby rośliny efektownie kwitły w ogrodzie, jakie są najnowsze trendy w uprawie kwiatów, jak i kiedy wykonywać zabiegi na roślinach. Każdy mógł zadać panu Markowi pytanie dotyczące uprawy roślin ogrodniczych i uzyskać na to pytanie fachową odpowiedź.
Z D J Ę C I A
Komentarze [2]
~Anna / 2016-04-10 21:10
Super sprawa, p. Marek bardzo ciekawie opowiadał o pielęgnacji roślin, oby częściej takie fachowe spotkania :)
~wot / 2016-04-09 17:40
"jesteśmy tutaj, by każdy z klientów mógł" JAK NAJWIęCEJ KUPić!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl