Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Waldemar Ziarek | 2016-04-11 14:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Bajki nie pójdą do lamusa

Olsztyn24
BajOla (Aleksandra Sulska) opowiada bajki w Tyrolskich Smakach (fot. Emilia Brzozowa - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Ostatni weekend na Targu Rybnym opanowała poznańska bajarka czyli Aleksandra Sulska. Popularnie zwana BajOlą, udowodniła, iż sztuka opowiadania bajek może bawić i dostarczać wielu wrażeń. Polacy co prawda chętniej sięgają po bajki opowiadane za pomocą animacji czy kamery filmowej, ale w większości robią to z wygody lub braku alternatywy.

Sztuka opowiadania bajek nie jest rzeczą prostą. Na rynku w ofercie dla szkół są różnego rodzaju objazdowe teatrzyki serwujące bajki dla najmłodszych, organizowane najczęściej w salach gimnastycznych. Niestety jak stwierdza pani Brygida, dyrektor jednej z szkół podstawowych, ich poziom jest bardzo niski. Sztuka powinna mieć swoistą oprawę, odpowiednie klimatyczne miejsce - to wszystko można było znaleźć w XIV wiecznych murach sali w podpiwniczeniu Tyrolskich Smaków na olsztyńskim Targu Rybnym.

Aleksandra Sulska w towarzystwie muzyków przeniosła widzów w świat małych ludków, mówiących zwierząt, pełnego zasad i dobra. Najmłodsza widownia wyniosła z spotkania z bajkami wiele wrażeń a ich zadowolone i pełne emocji twarze, udowodniły iż bajki mają nadal wielki potencjał emocjonalny.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl