Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email Waldemar Ziarek | 2016-03-21 14:14 | Rozmiar tekstu: A A A
BajOla w Olsztynie

Świat wyobraźni, lepszy od animowanej bajki

Olsztyn24
BajOla | Więcej zdjęć »
Kto pamięta bajki opowiadane przez dziadków, w erze królujących smartfonów, gier wideo, wszechobecnej telewizji? Wydaje się, że taką pamięć może mieć tylko  pokolenie obecnych 70-80-latków. Okazuje się jednak, że nie tylko oni.

Baśń od zarania dziejów stanowiła istotną formę przekazu i edukacji. Jej fantastyczna rzeczywistość skupiała wokół siebie najwdzięczniejszych słuchaczy – dzieci, które oprócz rozwijania wyobraźni poznawały i kształtowały zachowania i wartości społeczne. Świat baśni z jasno zachowanym podziałem na dobro i zło, prawdę i fałsz, z nagradzaniem wartości cenionych społecznie i karą za czyny niegodne, również dzisiaj, a może właśnie szczególnie dzisiaj, powinien być wykorzystywany w edukacji najmłodszego pokolenia.
Tę znaną od wieków prawdę promuje BajOla, czyli Aleksandra Sulska, młoda aktorka, bajarka, animatorka wydarzeń kulturalnych i artystycznych.  

W drugi weekend kwietnia będzie można przenieść się w świat  baśni z czterech stron świata. Siedząc w wielkim kręgu, usłyszymy dzięki bajarce historie o lwie, który zaczął doceniać słabszych od siebie, poznamy legendę o słonej morskiej wodzie, dowiemy się gdzie mieszkają małe ludki oraz poznamy prawdziwą historię o kłótni kota i myszy. Wszyscy przeniesiemy się w świat wyobraźni, który jest bardziej zaskakujący niż najlepsze bajki animowane. Wspólne słuchanie opowieści to świetna okazja do zatrzymania się na chwile i przeniesienia w świat wyobraźni.
R E K L A M A
banner
Weekend z bajkami odbędzie się w Tyrolskich Smakach a magiczne telefony, które ułatwią udział w wyjątkowym wydarzeniu to: 89 542 40 10, 724 601 601.  

Waldemar Ziarek

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.