Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2016-04-17 11:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Działalność Olsztyńskiego Obserwatorium Kultury zainaugurowana

Olsztyn24
Wieczór otworzył koncert Wacława Zimpla | Więcej zdjęć »
W Kamienicy Naujacka Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie otwarto wczorajszego (16.04) wieczoru Olsztyńskie Obserwatorium Kultury.

Olsztyńskie Obserwatorium Kultury to jeden z programów Miejskiego Ośrodka Kultury stworzony, by zbadać stan kultury Olsztyna i regionu. W tym celu jego pracownicy będą spotykać się z przedstawicielami instytucji, twórcami niezależnymi, artystami, animatorami, a przede wszystkim mieszkańcami.

OOK to również cykl debat, dyskusji na temat aktualnych problemów, spotkania z wydawcami i dyskusje o nowościach wydawniczych. Będzie monitorować kulturę popularną, ale też ambitną muzykę, nową literaturę i filozofię, żeby mieszkańcy regionu mieli możliwość udziału w ważnych i aktualnych dyskusjach, alternatywnych muzycznych wydarzeniach i spotkaniach z ciekawymi autorami.
R E K L A M A
banner
W programie inauguracji Olsztyńskiego Obserwatorium Kultury znalazły się koncert klarnecisty i kompozytora, docenianego zarówno na rodzimej, jak i światowej scenie improwizatorów - Wacława Zimpla oraz dyskusja wokół książki „Koniec Kultury – Koniec Europy” pod redakcją Pascala Gielena z Romanem Kurkiewiczem (dziennikarzem, redaktorem i filozofem) oraz prof. Sławomirem Buryłą (literaturoznawcą, teoretykiem literatury i krytykiem literackim).

Fragment koncertu oraz blisko godzinny zapis części dyskusji zarejestrowaliśmy na filmach wideo. Zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Fragment koncertu Wacława Zimpla w MOK

»

16-04-2016

image
Dyskusja „To koniec?”

»

16-04-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl