Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email AS | 2016-04-19 20:51 | Rozmiar tekstu: A A A

Vision Express w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
 
Od 23 kwietnia w Galerii Warmińskiej będzie czynny salon optyczny Vision Express. Uzupełni on ofertę branży optycznej, a otwarcie salonu zostanie uczczone promocjami.

Salon Vision Express w Galerii Warmińskiej będzie się mieścił na poziomie 0, w okolicy wejścia C.

- Salony optyczne Vision Express są znane i cenione w całym kraju, dlatego cieszymy się, że choć mamy już w swojej ofercie salony optyczne to dołącza do nas lider w tej branży – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.
R E K L A M A
banner
Vision Express ma 160 salonów optycznych w całej Polsce, oferuje zarówno okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, jak i okulary przeciwsłoneczne. Oferta firmy obejmuje ponad 2,5 tys. modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych, zarówno tych tańszych, jak i tych markowych, w wyższych cenach. Kompletną parę okularów (oprawy + soczewki) można tu kupić już od 99 zł, a badanie wzroku dostępne jest od 9 zł. Podczas otwarcia salonu w Galerii Warmińskiej klienci będą mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji min.: 50 % rabatu na okulary korekcyjne, który będzie można uzyskać w terminie od 23 kwietnia do 21 maja 2016. Dodatkowo w dniach „wielkiego otwarcia”, czyli 23 i 24 kwietnia będzie można skorzystać z  bezpłatnego badania wzroku.

Vision Express realizuje koncept salonów, łączących świadczenie najwyższej jakości usług optycznych z kompleksową formułą sprzedaży opraw okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Oferta firmy obejmuje ponad 2 500 modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych, przy założeniu dużej różnorodności cenowej. Vision Express kompletną parę okularów (oprawy +soczewki) oferuje w cenie już od 99 zł. Podstawowe wartości, jakie czekają tutaj na wszystkich Klientów to jakość obsługi, najwyższa troska o wzrok klienta oraz wysokie standardy usług optycznych i okulistycznych.

Przyjdź i skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji na otwarcie salonu!

Dobierz okulary i zobacz świat wyraźniej.

Do zobaczenia już 23 kwietnia w Galerii Warmińskiej!

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.