Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2016-04-23 16:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Uczestnicy Tabunady 2016 odwiedzili Olsztyn

Olsztyn24
Przejazd motocyklistów ul. Pieniężnego w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Już po raz 12. na zaproszenie olsztyńskiego Klubu Motocyklowego Tabun na Warmię i Mazury zjechali motocykliści z najdalszych nawet rejonów Polski i z zagranicy. Bazą trzydniowego Zlotu Motocyklistów Tabunada 2016 jest ośrodek Kołatek w Mierkach. Dzisiaj (23.04) motocykliści przyjechali do Olsztyna.

Wizytę w stolicy Warmii i Mazur rozpoczęli od paradnego przejazdu ulicami: Dybowskiego, Warszawska, Śliwy, Mochnackiego, Grunwaldzka, Jagiełły, Konopnickiej, Nowowiejskiego, Plac Jedności Słowiańskiej, Pieniężnego, Szrajbera, Śliwy, Warszawska do Dybowskiego.

Po paradzie na placu przy Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM przy ul. Dybowskiego odbyły się pokazy i konkurencje, a publiczność miała okazję przyjrzeć się wspaniałym maszynom.
R E K L A M A
banner
Po pokazach motocykliści wrócili do bazy zlotu na kolejne atrakcje przygotowane specjalnie dla nich.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Przejazd motocyklistów ulicą Pieniężnego w Olsztynie

23-04-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl