Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2016-05-11 10:47 | Rozmiar tekstu: A A A

Studenci Wydziału Sztuki UWM zaprosili na „Niebieskie Piórko”

Olsztyn24
Studenci przygotowali koncert i wystawę | Więcej zdjęć »
W Spichlerzu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie odbyło się wczoraj (10.05) studenckie święto Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego „Niebieskie Piórko” zorganizowane pod hasłem „Niebiesko mi...” przez studentów I roku studiów II stopnia kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Studenci przygotowali plastyczno-muzyczny projekt prezentujący poszukiwania młodych artystów. W programie wydarzenia znalazły się koncert, jam session oraz wystawa prac plastycznych.

Wieczór był także okazją do wręczenia statuetek „Niebieskiego Piórka” laureatom plebiscytu na Osobowość Roku 2016. Osobowością Roku wśród pracowników Instytutu Muzyki została mgr Ewa Wankiewicz. Osobowością Roku wśród studentów tego instytutu obrano Mateusza Sławińskiego. Osobowością Roku spośród pracowników Instytutu Sztuk Pięknych został mgr Adam Wolniakowski, Osobowością Roku wśród studentów natomiast Joanna Ejsymont.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl