Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2016-05-14 11:48 | Rozmiar tekstu: A A A

XVIII Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny zainaugurowano w Urzędzie Wojewódzkim

Olsztyn24
Dni Rodziny tradycyjnie zainaugurowano spotkaniem w Urzędzie Wojewódzkim (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się wczoraj (13.05) inauguracja XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny zorganizowanych przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Radę ds. Rodzin Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przy współudziale Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, Urzędu Miasta Olsztyna oraz Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”. W tym roku będą się one odbywać pod hasłem „Rodzina – tu wszystko się zaczyna”.

Uroczystość otworzył marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin, który należy do komitetu honorowego przedsięwzięcia. Oprócz Samorządu Województwa patronat honorowy nad przedsięwzięciem obieli także Prezydent Miasta Olsztyna, Wojewoda Warmińsko-Mazurski i Metropolita Warmiński.

Zaproszeni goście, wśród których znaleźli się m.in. patroni honorowi, poruszyli temat znaczenia rodziny w życiu każdego człowieka. To rodzina kształtuje nas od najmłodszych lat, pokazuje co jest w życiu ważne, jaki jest świat i jakie zasady w nim rządzą. Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny mają wzmocnić i wspomóc rodzinę.
R E K L A M A
banner
Tegoroczne Dni Rodziny na Warmii i Mazurach odbywać się będą w dniach 13 maja – 10 czerwca. Już jutro (15.05) olsztynianie będą mieli możliwość uczestniczyć w dwóch wydarzeniach odbywających się w ich ramach. O godzinie 15.00 ul. Prostą, Mochnackiego, Niepodległości do Parku Centralnego przejdzie V marsz Dla życia i rodziny, po nim zaś (o godzinie 16.00) rozpocznie się festyn na trawie w Parku Centralnym.

Podczas spotkania przewidziano wiele atrakcji m.in.: koncert Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie oraz Zetaigreka aka Heres. Swój udział w festynie zapowiedział Miejski Ośrodek Kultury, Olsztyński Zakład Komunalny, Straż Miejska, Olsztyńskie Planetarium, Teatr Lalek oraz pracownia plastyczna i rękodzielnicza z Pałacu Młodzieży w Olsztynie. Fotografowie ze Stowarzyszenia Blur chętnie zrobią pamiątkowe zdjęcia, a harcerze z Hufca Rodło ZHP służą pomocą.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Inauguracja XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny (1)

13-05-2016

image galeria
Inauguracja XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny (2)

13-05-2016

image galeria
Inauguracja XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny (3)

13-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl