Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-05-21 18:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Festiwal modelarzy w SP 2

Olsztyn24
VII Festiwal Modelarski w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Olsztyńska Fundacja Szalony Krasnolud we współdziałaniu ze środowiskiem olsztyńskich modelarzy zorganizowała dwudniową (21-22.05) Olsztyńską Majówkę Modelarską - Festiwal Modelarski. Festiwal odbywa się w Olsztynie po raz siódmy, a jego miejsce to sala sportowa Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Kościuszki 70.

Dzisiaj od godz. 9.00 przyjmowano modele na wystawę. Zgłosiło się kilkudziesięciu modelarzy. W godzinach 12.00-15.00 wystawa była dostępna dla publiczności. Potem do pracy przystąpili sędziowie.

Jutro wystawa będzie dostępna dla zwiedzających w godz. 9.00-13.30. Potem nastąpi ogłoszenie wyników konkursu i wręczanie nagród. A będzie co wręczać, bo kategorii konkursowych - jak to w modelarstwie - jest mnóstwo. Przede wszystkim rywalizują między sobą młodzicy (do 13 roku życia), juniorzy (14-18 lat) oraz seniorzy (osoby pełnoletnie). Poza tym organizatorzy zaproponowali następujące klasy konkursowe: samoloty, śmigłowce, pojazdy wojskowe na podwoziu kołowym, pojazdy na podwoziu gąsienicowym, artyleria bez własnego napędu, dioramy, statki i okręty, pojazdy cywilne, figurki, modele kartonowe i inne modele.
R E K L A M A
banner
Najważniejsze nagrody, o które walczą modelarze, to Grand Prix za najlepszy model kartonowy i Grand Prix za najlepszy model plastikowy.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
VII Festiwal Modelarski w Olsztynie

»

21-05-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl