Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-05-25 14:01 | Rozmiar tekstu: A A A

NIGHT POWER 2016 Targi, Wyścigi, Drift już w czerwcu w Olsztynie

Olsztyn24
Pierwszego dnia targów odbędą się wyścigi na 1/8 mili
Już dawno opadł kurz po olbrzymim święcie motoryzacji – NIGHT POWER w Łomży – które odbyło się w 2014 roku. Jednak mamy świetną informację dla wszystkich fanów motoryzacji! Już w czerwcu impreza NIGHT POWER wraca ze zdwojoną siłą. Tym razem Olsztyn stanie się motoryzacyjną stolicą Polski. I to w formie, której jeszcze nie było! Organizatorzy w tym roku zaprezentują nową formułę imprezy: targi, wyścigi, drift na okrągło przez dwa dni - 11 i 12 czerwca!

Przewodnim tematem dwudniowego wydarzenia będą branżowe targi motoryzacyjne oraz tuningowe, pierwszy raz w Polsce w tak intrygującym miejscu! - na dachu centrum handlowego Galeria Warmińska! Cały dach galerii zostanie podzielony na dwie strefy. Pierwsza z nich, o powierzchni blisko 10 000 m2, zmieni się w olbrzymią powierzchnię targową, na której znaleźć będzie można stoiska wystawców. Znamy już pierwsze marki, które pojawią się podczas NIGHT POWER - BMW, Lexus, Toyota, Porsche, Renault, VW, Audi, czy SONY. Druga strona dachu zmieni się w paddock rodem z największych torów wyścigowych. Każdy zwiedzający będzie mógł zobaczyć tam strefę serwisową wszystkich 100. załóg biorących udział w wyścigach na 1/8 mili oraz park maszyn do driftu. Targi będą trwały od rana do wieczora w dniach 11-12 czerwca.

To dopiero początek przygotowanych atrakcji. Pierwszego dnia targów odbędą się wyścigi na 1/8 mili. Zawodnicy ścigać się będą na ulicy, gdzie w Olsztynie zapoczątkowano legalne wyścigi, czyli na ulicy Sikorskiego. Na starcie tego dnia stanie 100 załóg z całej Polski.
R E K L A M A
banner
Kolejny dzień imprezy NIGHT POWER to drifting w wykonaniu jednej z najlepszych ekip w Polsce – STW Drift Team. Na dachu Galerii Warmińskiej zostanie przygotowany tor driftingowy rodem z filmu „Szybcy i Wściekli Tokyo Drift”.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony imprezy www.nightpower.pl oraz do dołączenia do wydarzenia
na facebooku: https://www.facebook.com/events/948627431924027/
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl