Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2016-05-31 10:49 | Rozmiar tekstu: A A A

MOK zaprasza na przedpołudnie w parku. Centralnie!

Olsztyn24

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza jutro (1.06), o godzinie 10.30, dzieci i rodziców do Parku Centralnego, w okolice Muzeum Nowoczesności, na przedpołudniową zabawę z okazji Dnia Dziecka.

Rodzinne spotkanie odbędzie się w sercu Parku Centralnego, a będą w nim uczestniczyć animatorzy, iluzjonista Paweł Ogonowski i Teatr Form Niezależnych ze spektaklem „Bajdulka”.

Na zakończenie odbędzie się koncert Ani Brody na cymbały, pianino i głos. Namalujemy również wspólnie na wielkim płótnie obraz techniką action painting z Centrum Sztuk Wizualnych MOK w Olsztynie. Do wypożyczenia kocyk piknikowy.
R E K L A M A
banner
O godzinie 17.00 natomiast w Muzeum Nowoczesności odbędzie się prezentacja eksponatu miesiąca - zabawki z przełomu lat 60. i 70. XX wieku, pochodzącej ze zbiorów olsztyńskiego kolekcjonera Piotra Redelbacha. W trakcie prezentacji będzie można napić się kawy zaparzonej specjalnie na tę okazję w zabytkowym ekspresie z 1952 roku.

Zapraszamy!

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl