Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz | 2016-06-01 22:56 | Rozmiar tekstu: A A A

Uczniowie zaprezentowali się w Konkursie Piosenki Amerykańskiej

Olsztyn24
Uczniowie zaprezentowali się w repertuarach amerykańskich wykonawców (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W II Liceum Ogólnokształcącym i Gimnazjum nr 2 w Olsztynie odbył się dzisiaj (01.06) Konkurs Piosenki Amerykańskiej, zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Olsztynie i Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w ramach programu „Ameryka w Twojej Bibliotece” (america@your library).

Konkurs był jednym z punktów programu Dnia Języka Angielskiego, organizowanego w szkole co roku 1 czerwca. Celem wydarzenia jest popularyzacja języka angielskiego poprzez aktywność artystyczną, prezentacja umiejętności językowych i wokalnych uczniów.

II Liceum Ogólnokształcące Gimnazjum nr 2 oferuje nauczanie w systemie dwujęzycznym: uczniowie takich klas mają więcej godzin języka angielskiego w tygodniu od pozostałych, a poza tym ich program nauczania wzbogacony jest o dodatkowe zajęcia z realioznawstwa krajów angielskiego obszaru językowego oraz lekcje innych przedmiotów, np. biologii czy historii, realizowane w języku obcym. Dlatego taki konkurs jest dla uczniów świetną okazją do zaprezentowania wszechstronnych uzdolnień i zainteresowań.
R E K L A M A
banner
Uczniowie zaprezentowali piosenki w języku angielskim z repertuaru wykonawców pochodzących ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Jury oceniało interpretację, poprawność językową, ogólny wyraz artystyczny oraz walory sceniczne.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~ / 2016-06-02 09:48
Super atmosfera!!!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konkurs Piosenki Amerykańskiej

01-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl