Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz | 2016-06-02 00:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień Dziecka w Gimnazjum nr 7 pod hasłem „Czas na zdrowie”

Olsztyn24
Festyn w Gimnazjum nr 7 (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Gimnazjum nr 7 w Olsztynie odbył się dzisiaj (01.06) Festyn szkolny „Czas na zdrowie”. Okazją do promowania zdrowego stylu życia był obchodzony dzisiaj Dzień Dziecka.

Po rozpoczęciu festynu przystąpiono do konkurencji poświęconych zdrowiu, a w bogatym programie organizatorzy umieścili ich naprawdę wiele. Były wśród nich: „Zdrowie w piosence lub w poezji”, w czasie której przedstawiciele klas prezentowali utwory o tematyce dotyczącej zdrowia, „Zdrowe drugie śniadanie” czyli konkurencja, gdzie uczestnicy mogli popisać się umiejętnościami kulinarnymi i przygotować zdrową przekąskę, konkurs na przestrzenną piramidę żywienia, quiz religijny o zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch”, konkurencje sprawnościowe i występy taneczne. Miał też miejsce finał konkursu na logo Gimnazjum nr 7 jako szkoły promującej zdrowie.

Chętni mieli możliwość udoskonalić swoje ratownicze umiejętności, ćwicząc resuscytację oddechowo-krążeniową na fantomach. W punkcie medycznym można było uzyskać porady zdrowotne i zmierzyć ciśnienie. Festyn zakończył mecz siatkówki nauczyciele kontra uczniowie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Dzień Dziecka w Gimnazjum nr 7

01-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl