Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2016-06-03 20:25 | Rozmiar tekstu: A A A

W OSW biją rekord Polski

Olsztyn24
Próba bicia rekordu Polski w Olsztyńskiej Szkole Wyższej | Więcej zdjęć »
Kilka minut po godzinie 12. na stadionie Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego rozpoczęła się dzisiaj (3.06) niecodzienna impreza - próba pobicia rekordu Polski w największej liczbie osób malujących jeden obraz. O tym, czy rekord zostanie pobity, dowiemy się jutro tuż po południu, kiedy zostaną ogłoszone wyniki próby.

Zorganizowana przez studentów OSW próba pobicia nietypowego rekordu zastąpiła w tym roku tradycyjne juwenalia OSW. Nie oznacza to jednak, że studenci nie będą mieli okazji do zabawy. Czas próby ustalono bowiem na 24 godziny, a dla uczestników wydarzenia przygotowano interesujący program. Na ustawionej na stadionie scenie koncertować będą olsztyńskie zespoły muzyczne, odbędą się gry i zabawy sportowe, będzie można pojeździć na segweyu, powspinać się na ściance wspinaczkowej, czy skorzystać z porad dietetyków i fizjoterapeutów. Jednak najważniejsze będzie bicie rekordu.

Jako pierwsi pędzli użyli dziś Helena Rusiecka - dyrektor generalny OSW, dr hab. Waldemar Żebrowski - prorektor OSW oraz Stanisław Gorczyca - sekretarz miasta Olsztyna. Zaraz potem do malowania obrazu przystąpili studenci, pracownicy uczelni i ich goście. Zainteresowanie udziałem w próbie bicia rekordu było spore. Nie powinno więc być problemów z ustanowieniem nowego rekordu Polski w kategorii „Najwięcej autorów jednego obrazu”, który do dzisiaj wynosi 246 osób.
R E K L A M A
banner
Dzisiaj będzie można włączyć się w próbę bicia rekordu do godz. 22. Jutro bramy stadionu OSW zostaną otwarte już o godz. 7.00. Rekordzistą polski może zostać każdy. Wystarczy przyjęć na ulicę Bydgoską w Olsztynie do jutrzejszego południa i pomalować fragment planszy z panoramą Olsztyna przygotowanej w Państwowej Liceum Plastycznym w Olsztynie. Zapraszamy!

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Próba bicia rekordu Polski w Olsztyńskiej Szkole Wyższej

»

03-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl