Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
MC | 2016-06-10 02:50 | Rozmiar tekstu: A A A

W Olsztynie wznowiono cykl sesji o Szlaku Jakubowym

Olsztyn24
Sesja popularno-naukowa w olsztyńskim Domu Pielgrzyma (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W czwartek (9.06) w Centrum Świętego Jakuba przy Parafii Archikatedralnej pw. Świętego Jakuba w Olsztynie, odbyła się sesja popularnonaukowa „Olsztyn na Szlaku Jakubowym”. Sesja była kontynuacją cyklu wcześniejszych sesji, które z różnych przyczyn nie odbywały się w kilku ostatnich latach.

W ramach sesji wykład o św. Jakubie wygłosił prof. Stanisław Achremczyk, natomiast dzieci z jednej ze szkół podstawowych odegrały spektakl przedstawiający opisujące przybycie św. Jakuba na teren Warmii.

Organizatorzy, Katolickie Stowarzyszenie CIVITAS CHRISTIANA, zaproponowali, by w kolejnych latach w Olsztynie pojawiły się nowe atrakcje związane z patronem, jak choćby Targ Jakubowy.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Kazik Olsztyniak / 2016-06-10 07:01
Byłem na sesji "Olsztyn na szlaku Jakubowym" . Usłyszałem wiele ciekawych informacji, ale najlepszy był występ uczniów trzeciej klasy SP nr 32. Był piękny i wzruszający, zwłaszcza finał z piosenką "Kocham Olsztyn". Podzielam opinię Prezydenta miasta, że mając taką młodzież możemy być spokojni o przyszłość Olsztyna. Przyłączam się do propozycji Stowarzyszenia "Civitas Christiana", by każdego 25 lipca organizować Jarmarki Jakubowe
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl