Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2016-06-10 23:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Najlepszy policjant ruchu drogowego Warmii i Mazur pracuje w Olsztynie

Olsztyn24
Najlepsi policjanci w szczycieńskich zawodach (fot. KWP - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Na terenie Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zakończyły się dzisiaj (10.06) dwudniowe zmagania o miano „Policjant Ruchu Drogowego Warmii i Mazur 2016”. Zwyciężył st. sierż Cezary Piotrowski z Olsztyna.

W tegorocznej edycji zawodów brało udział osiemnastu policjantów. Policjanci drogówki mierzyli się z kierowaniem ruchem na skrzyżowaniu, strzelaniem z broni służbowej, jazdą motocyklem, jazdą autem, wiedzą z zakresu pierwszej pomocy oraz testem ze znajomości przepisów i procedur policyjnych.

Starszy sierżant Cezary Piotrowski, na co dzień pracuje w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie. Jego konikiem jest transport drogowy (szeroka dziedzina ruchu drogowego), którym w codziennej służbie się zajmuje. Policjant olsztyńskiej drogówki zajął pierwsze miejsce w dwóch konkurencjach: teście wiedzy i kierowaniu ruchem na skrzyżowaniu. W dwóch kolejnych konkurencjach: strzelaniu i jazie na motocyklu zajął drugie miejsce.
R E K L A M A
banner
Wysokie lokaty w poszczególnych konkurencjach dały policjantowi z Olsztyna pierwsze miejsce w ogólnej klasyfikacji. Drugie miejsce zajął: asp. Jan Boncal z KPP w Braniewie, a trzecie miejsce sierż. szt. Krzysztof Szymczukiewicz z KPP Bartoszyce.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali z rąk p.o. Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie podinsp. Arkadiusza Sylwestrzaka pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wyróżnieni zostali pucharami oraz nagrodami.

St. sierż. Cezary Piotrowski z KMP Olsztyn oraz asp. Jan Boncal z KPP w Braniewie będą reprezentować nasze województwo w ogólnopolskim konkursie o tytuł najlepszego policjanta ruchu drogowego w kraju, który odbędzie się we wrześniu w Białymstoku.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl