Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Tomasz Lenkiewicz | 2016-06-12 23:39 | Rozmiar tekstu: A A A

Muzeum Sportu podsumowało tegoroczne konkursy

Olsztyn24
(fot. archiw. Muzueum Sportu - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W olsztyńskim Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego podsumowano III edycję multimedialnego konkursu „Sportowcy Warmii i Mazur” oraz IX edycję konkursu „Moje sportowe pamiątki”.

W multimedialnym konkursie „Sportowcy Warmii i Mazur” wzięły udział 2 dwuosobowe zespoły. Komisja konkursowa, po obejrzeniu nadesłanych prac, postanowiła ocenić dwa nadesłane filmy w jednej kategorii wiekowej i przyznać wyróżnienia następującym uczestniczkom konkursu:

» Wiktorii Wilczewskiej i Oliwii Mieczkowskiej z Gimnazjum nr 14 w Olsztynie za prezentację sylwetki kajakarza Denisa Ambroziaka,
» Zuzannie Sycin i Julii Szydlik z Gimnazjum nr 14 w Olsztynie za prezentację poświęconą sztukom walki. Autorki przedstawiły sylwetki Mameda Chalidowa, Sandry Kruk, Dariusza Idzikowskiego oraz Joanny Jędrzejczyk.
R E K L A M A
banner
W konkursie „Moje pamiątki sportowe” wzięło udział 5 osób:

1. Ryszard Rybak
2. Andrzej Mazurek
3. Roman Wiśniewski
4. Helena Sojka
5. Maria Barcikowska

Dzięki pamiątkom sportowym przekazanym przez uczestników konkursu, muzeum wzbogaciło swoje zbiory o 11 eksponatów. Wszystkie są cenne. Najciekawsze to narty wodne, których do tej pory muzeum w swojej kolekcji nie posiadało.

W dziewięciu edycjach konkursu uczestniczyły łącznie 92 osoby, a placówka wzbogaciła swoje zbiory o 594 eksponaty. Wszystkie pamiątki sportowe obejrzeć można w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie, które mieści się w HWS „Urania” przy al. Piłsudskiego 44.

Uczestnicy konkursów otrzymali nagrody rzeczowe, pamiątkowe dyplomy oraz wejściówki do WCRS Aquasfera i CRS Ukiel. Nagrody ufundował organizator konkursów – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Tomasz Lenkiewicz

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl