Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Tomasz Lenkiewicz | 2015-12-17 11:21 | Rozmiar tekstu: A A A
Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze

Muzeum Sportu ogłosiło wyniki VI edycji konkursu fotograficznego

Olsztyn24
Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego w Muzeum Sportu (fot. Muzeum Sportu - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Znane są już wyniki VI edycji konkursu fotograficznego pod hasłem „Sportowe wspomnienia zatrzymane  w kadrze”. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło w środowy (16.12) wieczór w Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie.

Na organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie konkurs nadesłano 35 prac. Ogółem do konkursu przystąpiło 7 osób - 1 osoba w kategorii do 18 lat oraz 6 osób w kategorii powyżej 18 lat. W związku z małą ilością prac komisja postanowiła ocenić fotografie w jednej kategorii wiekowej.

20 listopada 2015 r. komisja w składzie: Tomasz Waszczuk – przewodniczący, Jacek Sztorc i Tomasz Lenkiewicz – członkowie, oceniła prace, przyznając następujące miejsca:
R E K L A M A
banner
» I miejsce - Marek Kojro, Olsztyn
» II miejsce - Tomasz Seweryn, Olsztyn

Trzeciego miejsca  komisja nie przyznała.

Podczas środowego wernisażu wystawy nadesłanych na konkurs prac fotograficznych nagrodzono autorów najciekawszych zdjęć. Za miejsca I i II autorzy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu fotograficznego. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe albumy sportowe. Wszyscy uczestnicy VI edycji konkursu „Sportowe wspomnienia zatrzymane w kadrze” otrzymali także pamiątkowe albumy, a także karty wstępu do Aquasfery oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody, które wręczył Marek Makowski – kierownik działu sportu i organizacji imprez OSiR w Olsztynie, ufundowali organizatorzy konkursu.

Na zakończenie spotkania przewodniczący komisji konkursowej Tomasz Waszczuk omówił nagrodzone prace. Udzielił dużo porad jak robić dobre zdjęcia, na co należy zwracać uwagę i co jest ważne podczas fotografowania. Zachęcił wszystkich uczestników konkursu, by wzięli udział w kolejnej edycji.

Wszystkie prace można obejrzeć w siedzibie Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego, które mieści się przy al. Piłsudskiego 44 w Olsztynie (hala „Urania” II piętro).

Tomasz Lenkiewicz

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl