Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email D. | 2016-06-13 13:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie z historią na VII Święcie Ulicy Dąbrowszczaków

Olsztyn24
Podczas Święta można było dać się sportretować na pamiątkę | Więcej zdjęć »
Pod hasłem „Spotkanie z historią” obyło się wczoraj (12.06) w Olsztynie Święto Ulicy Dąbrowszczaków. Była to już siódma edycja imprezy powołanej do życia przez Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, którego siedziba mieści się właśnie przy tej ulicy - w Kamienicy Naujacka.

W tym roku organizator święta zapragnął przenieść swych gości kilkadziesiąt lat wstecz, by pokazać, jak niegdyś żyła ulica Dąbrowszczaków. Dlatego też w programie zabawy znazały się między innymi pokazy bicyklistów; prezentacje starych motocykli; koncerty i spotkania z muzyką przedwojenną; pokazy i warsztaty: slacklining, szczudlarze, kuglarze, jazda na monocyklach; animacje, zabawy, historie i bajki dla dzieci i spektakle Teatru Form Niezależnych Korzunowicz.

Dzieci, jak można było przewidzieć, największą frajdę miały z malowania po wszystkim, po czym się tylko dało, malowania buziek i warsztów tworzenia biżuterii. Przygotowano także, specjalnie dla nich, pokaz puszczania ogromnych baniek mydlanych, który budził okrzyki zachwytu. Nie zabrakło także gry w kapsle i pociągu teatralnego.
R E K L A M A
banner
Jakby komuś było mało atrakcji, to mógł jeszcze wybrać się na przejażdżkę rikszą, czy też dać się sportretować rysownikowi lub fotografowi, a wszystko to w stylu retro.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
OLA: VII Święto Ulicy Dąbrowszczaków w Olsztynie

»

12-06-2016

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.